Menu Close

Kalendārs

12.06.2022

Kad: Kas:
19:00 - 20:00 “Sixth” (Latvija) // Ceļos
Dirty Deal Teatro, Rīga

13.06.2022

Kad: Kas:
19:00 - 20:10 “Gruppen Fyra” un Kauri Honkakoski (Somija) // Soiree
ZIRGU PASTS, Rīga

14.06.2022

Kad: Kas:
11:00 - 12:30 Jaroslavs Kainars (Ukraina) // Drop-fall-safe
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
19:00 - 19:40 Zoī Lakornje un Remi Tibo (Francija) // FATAL.E
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
20:00 - 20:40 Īsfilmas
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
21:00 - 23:00 Ilze Zīriņa (Latvija) // JAM
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga

15.06.2022

Kad: Kas:
10:00 - 12:30 Marks Haims (ASV) // Kompozīcija / Improvizācija
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
13:00 - 14:30 Anna-Marija Adomaitīte (Lietuva / Šveice) // Seminārs
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
18:00 - 22:00 PARTY / Olga Žitluhina, Valerijs Oļehno, Juris Kaukulis, Oskars Pauliņš (Latvija) // TORNADO
Hanzas perons, Rīga

16.06.2022

Kad: Kas:
10:00 - 12:30 Marks Haims (ASV) // Kompozīcija / Improvizācija
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
13:00 - 14:30 Adrijana Dančevska (Ziemeļmaķedonija) // Meistarklase
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
15:00 - 16:30 Fiona Milvorda (Apvienotā Karaliste) // Meistarklase
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
19:00 - 20:00 de facto / Saša Božičs, Petra Hraščaneca (Horvātija) // Kolo
ZIRGU PASTS, Rīga
21:00 - 22:00 Anna-Marija Adomaitīte (Lietuva / Šveice) // workpiece
NOASS, Rīga
21:00 - 22:00 Skopjes Dejas teātris un Adrijana Dančevska (Ziemeļmaķedonija) // Don’t Touch My Eyes
NOASS, Rīga

17.06.2022

Kad: Kas:
10:00 - 12:00 Risima Risimkina (Ziemeļmaķedonija) // Lekcija-demonstrējums
NOASS, Rīga
11:00 - 12:30 Tadi Alavi (Tanzānija) // “Čuma Čuma” dejas klase
NOASS, Rīga
13:00 - 14:30 Dejans Bitrovskis (Ziemeļmaķedonija) // Laikmetīgās dejas klase
NOASS, Rīga
19:00 - 20:00 Jaroslavs Kainars un Antona Ovčiņņikova dejas filma (Ukraina)
NOASS, Rīga
21:00 - 21:40 Nantea Dance Company (Tanzānija) // A Moment – Wakati
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga

18.06.2022

Kad: Kas:
11:00 - 13:00 Smirna Kulenovica (Bosnija un Hercegovina) // Performance / lekcija/ meistarklase
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga
13:00 - 13:15 Rūta Pakalne (Latvija / Igaunija), Indreks Kornels (Igaunija) // Starp diviem dibeniem
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Rīga

21.06.2022

Kad: Kas:
18:00 - 19:20 BET 45+ RAZDEDAUCH
Stāmerienas Pils, Stāmeriena